Naši partneři

H.A.M.

H.A.M.

 
Zrnka

Zrnka

 
Brána k dětem

Brána k dětem

Široký sortiment moderních látkových plen, šátků a nosítek na nošení dětí a spoustu dalších ekologických potřeb pro celou rodinu. Můžete sebe i děti obléct do biobavlny, bambusu či konopí, nakoupit přírodní kosmetiku i čističe do domácnosti a k tomu si ještě vybrat zajímavou knihu či přírodní hračku. Brána k dětem, Josefská 1,Brno 60200 Otevírací doba: po-pát: 9,00-18,00
 
V Bavlnce

V Bavlnce

 
Nošení dětí

Nošení dětí

Obchod a informační portál specializovaný na nošení dětí jinak než na rukou. Podívejte se do největší nosičské fotogalerie, jak se dají miminka nosit v šátcích a nosítkách! Načerpejte informace v článcích, v diskuzi a videonávodech! Vybereme Vám a Vašemu miminku nosítko na míru, poradíme s úvazy a s technickou stránkou nošení v zimě i v létě, podpoříme vás při prvních pokusech. V obchodě nabízíme šátky, ergonomická nosítka, přírodní funkční oblečení pro děti i pro dospělé a další speciální doplňky.
 
Látkovky

Látkovky

Jeden z nejstarších e-shopů, specializovaných na látkové plenky, na českém internetu. K plenkám později přibylo i nošení a další potřeby a výrobky, které jsou v souladu s přirozeným rodičovstvým a šetrným chováním k našim dětem i okolí, ve kterém budou naše děti vyrůstat. Najdete u nás kromě plenek, ekodrogerii, přírodní kosmetiku, ergonomická nosítka pro děti a miminka, knihy a hračky, oblečení z čisté bavlny a z jemné merinovlny a mnoho dalších věcí, protože stále průběžně rozšiřujeme sortiment. Všechny výrobky testujeme a do nabídky zařazujeme jen ty, u kterých jsme spokojeni s kvalitou a užitnými vlastnostmi. Na přání pro vás dodáme i zboží, které nemáme v nabídce, ale od jehož výrobce zboží odebíráme :-). Pravidelně pořádáme v naší vzorkové prodejně a skladu prezentace látkových plen spojených s poradenstvím, jak sestavit výbavičku a na prezentaci si ji můžete i rovnou zakoupit. Jednou týdně máme prodejnu otevřenou pro veřejnost – můžete si tak přijít zboží osobně osahat a na místě i zakoupit. Prodejna je na Praze 4 – Spořilově, otvírací dobu najdete na webu www.latkovky.cz
 
U Tuleníka

U Tuleníka

Rodinný obchůdek zaměřený na "eko, bio a fair" potřeby pro celou rodinu. Naleznete u nás bio a fairtrade potraviny, eko a bio kosmetiku a drogerii, hygienické potřeby pro ženy, oblečení z přírodních materiálů a v neposlední řadě také moderní látkové plenky i šátky a ergonomická nosítka pro děti. Přijdete si na své i při hledání originálního dárku nebo hračky.
 
Obchůdek pro děti

Obchůdek pro děti

Jsme nově otevřená kamenná prodejna v centru města Pardubice. Naší specializací jsou ergonomická nosítka, šátky, látkové plinky, merino oblečení a další oděvy z přírodních materiálů. Mimo oblečení nabízíme také ekodrogerii a kosmetiku, široký výběr látkových a dřevěných hraček a běžné potřebnosti pro miminka. Většina věcí skladem pro vyzkoušení na místě. Možnost zápůjčky nosítek a šátků. Součástí prodejny je herna pro děti s přebalovacím pultem a možnost občersvení pro maminky a tatínky (dobrá cukrárna hned vedle) :). Měsíčně pořádáme kurzy vázání šátku a připravujeme konzultace s dětskými lékaři, masáže pro miminka a další zajímavé kurzy. Obchůdek z přírody* Tř. 17 listopadu 229 (dvorní trakt) 530 02 Pardubice Otevírací doba je po-pá 9:00-17:00, so 9:00-12:00. Připadně dle domluvy nebo kurzu (prezentace).
 
Angel Wings

Angel Wings

 
Šálátky

Šálátky

Internetový obchod o skutečných lidech. Sortiment tvoří potřeby pro zdravé nošení a přebalování - široká nabídka šátků a ergonomických nosítek, speciální nosičské vybavení, oblečení z vlny a hedvábí, látkové plenkové systémy, přírodní kosmetika. Na stránkách je k vidění mj. rozsáhlá fotogalerie včetně fotonávodů na vázání šátků, informativní články a texty. Nabízíme zapůjčení šátku či nosítka. Rádi poradíme nejen s výběrem, ale i s praktickým používáním.
 
Biomamma

Biomamma

BioMamma.cz je Internetový obchod s více než tisíci výrobky pro těhotné ženy, děti i dospělé. Přírodní, české výrobky tvoří jádro sortimentu. Najdete v něm vše pro ekologickou domácnost. Nabízí velký výběr biooblečení (biobavlna, merino vlna), pratelné i ekologické jednorázové pleny a pomůcky pro přebalování, ekologické prací prostředky, biokosmetiku atd. Biomamma.cz se zaměřuje také na prodej nosítek na děti- najdete velký výběr šátků, vaků a nosítek. Nově obchod na Toulcově Dvoře v Praze (www.toulcuvdvur.cz)
 
4 babies

4 babies

Přinášíme Vám pestrou nabídku produktů pro šetrnou péči o Vaše miminko - látkové pleny, šátky a nosítka, přírodní kosmetiku,... Maminkám nezbytné potřeby pro období těhotenství a kojení. Oblečení z merino vlny a biobavlny pro celou rodinu. Myslíme i na ekologickou domácnost. A nezapomněli jsme ani na zábavu a legraci. Možnost osobního odběru v Ostravě.
 
Petra Kolaříková

Petra Kolaříková

Mgr. Petra Kolaříková Přirozená péče o miminka, maminky i domácnost v Přerově a okolí. Kromě sortimentu Bundle of Joy nabízím také látkové plenky mnoha značek a šátky i ergonomická nosítka, oblečení pro nošení, hygienické potřeby pro ženy, eko-drogerii, vlněné ponožky a další související výrobky. Ráda Vám poradím, předvedu i prodám, půjčím šátky či ergonomická nosítka, poradím s úvazy, oblékáním při nošení. Prezentační koutek v Mateřském centru Sluníčko, Sokolská 26, Přerov každé pondělí a pátek 9-13 hod, po předchozí domluvě možno i kdykoliv jindy během týdne či víkendu. petra.kolarikova(zavináč)email.cz, tel.: 603 747 859.
 
Orlické plínky

Orlické plínky

Zabýváme se prezentací, poradenstvím a prodejem moderních látkových plen a potřeb pro zdravé nošení dětí s možností jejich zapůjčení. Nabízíme také široký sortiment zboží pro moderní, ekologicky smýšlející rodiče. V našem kamenném obchůdku naleznete také: ekologické prací a čistící prostředky, oblečení z přírodních materiálů určené nejen pro látkované a nošené dětí a jejich rodiče, oblečení pro alergické a atopické děti, přírodní kosmetiku, a mnoho dalších praktických výrobků českých i zahraničních značek. Neváhejte nás kontaktovat! Otevírací doba kamenného obchůdku je: Pondělí 15-17h, ostatní dny po předchozí domluvě
 
Ekomimino

Ekomimino

Výrobky, které nabízíme v našem internetovém obchodě Ekomimino.cz, z velké části sami používáme a máme s nimi ty nejlepší zkušenosti. Šátky na nošení dětí, či ergonomická nosítka budou výtečným pomocníkem při Vašich každodenních činnostech. Díky moderním látkovým plenkám budete šetřit zdraví Vašeho miminka, přírodu, ale i Vaši peněženku. Praktické oblečení z biobavlny a merino vlny bude pohodlné nejen Vašemu miminku, ale i Vám. Přírodní kosmetika bude jemně pečovat o šetrnou pokožku Vašeho miminka. A ekologické čistící prostředky jistě najdou své místo ve Vaší domácnosti. Klademe důraz na osobní přístup k zákazníkovi, proto pokud jste z Jihlavy a blízkého okolí a budete chtít zboží nejdříve vidět, vyzkoušet či se o jeho výběru poradit, neváhejte a kontaktujte nás.
 
Naturebaby

Naturebaby

Naturebaby - eshop s přírodními produkty pro děti a jejich rodiče. Nabízíme nejen látkové pleny, kvalitní šátky na nošení dětí, biooblečení pro všechny / biobavlna, merino vlna /, ale také dřevěné hračky /např.stavebnice, didaktické a motorické hračky/, knížky /např. psychologické, o výchově, zdravém život.stylu, kuchařky / , směsi éterických olejů dle receptury paní Stadelman, ekologické prací prostředky, dřevěný rostoucí nábytek a mnoho dalšího... Zároveň pořádáme kurzy vázání šátků a poskytujeme online poradenství zdarma.
 
Nejen pro děti

Nejen pro děti

Nabízíme šátky a nosítka na nošení dětí, moderní látkové plenky pro zdravé přebalování, přírodní kosmetiku pro děti i dospělé, oblečení z přírodních materiálů, ekologické prací a čistící prostředky a jiné zboží. S nošením dětí a používáním látkových plenek máme vlastní zkušenosti, rádi Vám poradíme s výběrem i používáním. Šátek či nosítko si můžete před nákupem půjčit a vyzkoušet. Pořádáme také pravidelné prezentace látkových plenek a kurzy vázání šátku.
 
Dětský BioShop

Dětský BioShop

Dětský BioShop nabízí zákazníkům zboží šetrné pro naše děti, ale ne jen pro ně. Naleznete u nás široký sortiment na jednom místě, který se stále rozrůstá. Samozřejmostí jsou látkové pleny, eko pleny, přírodní kosmetika jak pro děti tak pro maminky, ekologická drogerie, hračky a oblečení z organické bavlny, intimní hygiena pro maminky a spousta jiných pomocníků pro období těhotenství, porodu i kojení a mnoho dalšího. Zákazníkům vycházíme individuálně vstříc dle jejich vlastní potřeby. Poštovné u nás dostanete zdarma již při objednávce nad 800 Kč.
 
Opravdové plínky

Opravdové plínky

obchod zaměřený na poradenství, prezentace a prodej moderního plenkového sortimentu, ekologických pracích a čistících prostředků a oblečení a doplňků z přírodních materiálů. V naší nabídce naleznete i přírodní kosmetiku, moderní ekologické prostředky dámské intimní hygieny a spoustu dalších výrobků. Vše si u nás můžete prohlédnout a osahat, rádi Vám poradíme s Vaším výběrem, přidáme osobní zkušenosti s používáním jednotlivých plenkových systémů a ostatních výrobků z naší nabídky. Přijďte se podívat a poradit osobně - v Pardubicích nám funguje prodejní sklad, či si vyberte z nabídky našeho e-shopu www.opravdoveplinky.cz Kontaktní osoba: Bc. Hana Štumpová, tel. 604 355 060
 
Slůně.eu

Slůně.eu

PRODEJNY SLUNE.EU ZLÍN OD Prior - 5. etáž, prodejna SLŮNĚ.eu (www.slune.eu) Otevírací doba pondělí 10 - 17 úterý 10 - 17 středa 10 - 18 čtvrtek 10 - 17 pátek dle dohody sobota 9 - 13 telefon: prodejna 776 733 711 provozovatel 608 460 033 ________ OLOMOUC Dolní nám. 16, prodejna SLŮNĚ.eu (www.slune.eu) Otevírací doba (zahajovací provoz, aktuální změny na www stránkách, sekce Prodejny) úterý 10 - 17 čtvrtek 10 - 17 sobota 9 - 13 telefon: prodejna 776 733 766 provozovatel 608 460 033
 
O nás Obchodní podmínky PARTNERS Certifikace Kontakt
on-line: 2 uživatelé