O nás

S dětmi se člověku od základů změní celý život a přinese s sebou často nečekaná dobrodružství. K našim dvěma holčičkám přibyl vloni chlapeček a s ním i odvaha pustit se od jednodušších ručních prací do serióznějšího tvoření. A vznikl nápad vytvořit ucelenou kolekci oblečení a oděvních doplňků pro miminka a děti předškolního věku.

Abstraktní myšlenky postupně dostávaly kontury. Paleta materiálů se rozšiřovala a původní myšlenka zaměřit se na doplňky k látkovým plenám se rozrostla o oděvy pro děti, potřeby pro maminky a outdoorové doplňky pro dospělé, které jsou momentálně ještě ve fázi vývoje.

Tyto možnosti skýtal především materiál špičkových kvalit - 100% australská merino vlna. Najít dodavatele materiálu ovšem nebylo tak snadné, protože požadavky byly jasně dané - zpracování a dostupnost nejlépe v Evropě, abychom se vyhnuli zbytečnému prodražování dovozem po světě a deklarace jeho vlastností, bezpečnosti a použitelnosti pro děti od narození. Nabídek se mi dostalo víc z blízkého i vzdálenějšího okolí, bohužel většinou nesplňovaly ani jednu z podmínek a často víc slibovaly než mohly zaručit. Proto jsem zvolila osvědčeného zpracovatele vlny a světovou špičku v oboru z Itálie, který jediný dokázal garantovat kvalitu příze, která splňuje přísné podmínky Evropské unie pro použití pro děti do tří let věku (Öko tex standart).

Cívky objednané příze ale putovali už do české pletárny, která má dlouholetou zkušenost v zpracování a dodávkách pro německý trh a jejíž konfekční zpracování vzniklého úpletu je na špičkové úrovni. Tam pod mým každodenním vedením a okamžitým vylepšováním detailů vznikla první várka kolekce Bundle of joy.

Zkušební bodíčko

O nás Obchodní podmínky PARTNERS Certifikace Kontakt
on-line: 2 uživatelé